Šių dienų namai ar biurai tampa neįsivaizduojami be rekuperacijos sistemų. Dažnai net nesusimąstome, kiek vienas ar kitas, namų kampe pritvirtintas įrenginys, keičia mūsų kasdienybę ir palengvina dieną. Todėl nusprendėme trumpai aprašyti patalpų, vėdinamų šiuo būdu, pranašumus.

Rekuperacija: Pagrindiniai pranašumai

 Taigi, pirmasis pranašumas yra tas, kad visą vėdinimą galima valdyti pagal savo poreikius. Šis pranašumas ypač svarbus ir naudingas, kai namuose/biure ar kitoje patalpoje būna daugiau, nei vienas žmogus, (kadangi žmonių poreikiai yra skirtingi) nes yra galimybė skirtinguose kambariuose sukurti skirtingą oro cirkuliaciją. Šis vėdinimo būdas puikiai tam pasiteisina. Taip pat ši savybė praverčia ne tik tada, kai gyvena daugiau, nei vienas žmogus, tačiau ir tada, kai skirtingos patalpų zonos yra skirtingai suprojektuotos ar yra skirtingos paskirties.

Antras pranašumas slypi tame, kad oras, kuris patenka į patalpas, gali būti šildomas arba vėsinamas. Taigi, kartais žmonės šiuo įrenginiu reguliuoja ne tik oro cirkuliaciją, tačiau šiek tiek ir temperatūrą.

Trečias privalumas – oras, patenkantis į patalpas, yra filtruojamas (ypatingai aktualu žmonėms, kurių patalpos yra miesto centre ar kitoje, didesniu taršos kiekiu pasižyminčioje teritorijoje). Būtent dėl šios priežasties ženkliai sumažėja ne tik kvėpavimo takų ligų tikimybė, tačiau taip pat smarkiai į teigiamą pusę pasikeičia ir visa žmogaus sveikata bei savijauta. Žmonės, kurie būna švaresniame ore, dirba produktyviau, lėčiau pavargsta, geriau sukoncentruoja dėmesį bei susikaupia, geriau miega ir ilsisi.  Svarbu paminėti, kad atitinkamas filtravimo laipsnis irgi gali būti reguliuojamas pagal individualius poreikius.

Galimybė pamatuoti patalpos temperatūrą bei drėgmę taip pat yra privalumas. Kai kurie įrenginiai atlieka šias funkcijas, o jos tiesiogiai prisideda prie dar kokybiškesnio šio prietaiso darbo –  žinojimas, kokia drėgmė ir temperatūra yra aplinkoje leidžia mums atitinkamai reguliuoti rekuperacijos darbą.

Tinkamai sumontuotas įrenginys užtikrins kokybišką ir sveiką orą patalpoje. Kiekvienas prietaisas geriausiai dirba toje aplinkoje, kuriai jis ir sukurtas, taigi, specialistai padės tinkamai įvertinti patalpas bei įsiklausę į kliento poreikius, parinks tinkamiausią sprendimą. O pats įrengimas nereikalauja didelių lėšų, kadangi nereikia papildomo remonto, nes monatavimas yra įmanomas net ir daugumoje senų pastatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siaubo filmai 5 geriausi Previous post 5 siaubo filmai kurios privalo pamatyti kiekvienas
Vanduo Next post Geriamojo vandens sistemos – naujiems įpročiams kurti