Siaubo filmai – tai kino žanras, kuriuo siekiama išgąsdinti, šokiruoti ir išgąsdinti žiūrovus. Dažnai siaubo filmuose nagrinėjamos mirties, smurto ir antgamtinių reiškinių temos. Siaubo filmai gali būti įvairių subžanrų, įskaitant siaubo trileriai, psichologinius siaubo filmus, siaubo filamai apie dvasias ar apie zombius, tai pat siaubo filmai tikrais faktais.

Pateikiame penkis siaubo filmus, kuriuos privalo pamatyti kiekvienas:

1. Egzorcistas (1973)

2. The Omen (1976)

3. Svetimas (1979)

4. Švytėjimas (1980)

5. Košmaras Elm gatvėje (1984)

Švytėjimas

Švytiejimas laikomas vienu geriausių kada nors sukurtų siaubo filmų. Jame pasakojama apie rašytoją Džeką Torensą, kuris įsidarbina nuošalaus viešbučio Kolorado kalnuose prižiūrėtoju. Netrukus Džekas panyra į beprotybę, persekiojamas vaiduoklių vizijų ir skatinamas smurto. „Švytėjimas” yra meistriškas siaubo kūrinys, kuris tikrai sukels jums baimę ir nerimą.”

Egzorcistas

Egzorcistas yra dar viena siaubo klasika. Jame pasakojama apie jauną merginą, kurią apsėda demonas. Jos motina kreipiasi pagalbos į du kunigus, kad šie atliktų egzorcizmą ir pabandytų išgelbėti dukters sielą. „Egzorcistas” yra šokiruojantis ir nerimą keliantis filmas tai nėra skirta silpnoms širdims.”

The Omen

„The Omen” – tai siaubo filmas apie berniuką, gimusį 1966 06 06, kuris, kai kurių manymu, yra žvėries skaičius. Jo tėvai netrukus sužino, kad jų sūnus gali būti Antikristas, ir turi priimti sprendimą, ar jį išgelbėti, ar nužudyti. „The Omen” yra šiurpą keliantis siaubo filmas, kuris šiurpuliukai nubėgs per nugarą.”

Košmaras Elm gatvėje

„Košmaras Elmo gatvėje” – tai siaubo filmas apie grupę paauglių, kuriuos terorizuoja vyras vardu Fredis Kruegeris. Kruegeris – sudegęs serijinis žudikas, kuris persekioja savo aukas sapnuose, o tai lemia kruvinas mirtis realiame pasaulyje.

Svetimas

„Svetimas” – tai siaubo filmas apie grupę astronautų, įstrigusių kosminėje stotyje su mirtinai pavojinga ateivių būtybe. Filmas kupinas įtampos ir siaubo, o jame pasirodo vienas iš kultinių kino monstrų istorijoje. „Svetimas” – tai išties siaubinga patirtis, kurios nevalia praleisti.”

Kadangi yra tiek daug puikių siaubo filmų, gali būti sunku išsirinkti, kuriuos žiūrėti. Tačiau šie penki filmai yra gera pradžia, jei ieškote siaubo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

7 patarimai būsimam freelanceriui Previous post 7 patarimai būsimam freelanceriui
Next post Rekuperacija ir jos teikiama nauda