Kiek jūsų šeima išgeria vandens per dieną? Bent keturias stiklines rekomenduojama išgerti tiek suaugusiam, tiek vaikui, tačiau, jei pastebite, kad jūsų vaikai nenoriai geria vandenį, ką daryti? Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį, ar tas vanduo yra jiems skanus, ar neturi pašalinių kvapų, skonių, kvapo. Tyras vanduo yra bespalvis ir bekvapis, o taip pat ir neturi skonio, taigi problema nenoro gerti vandenį gali slypėti ir tiesiog jūsų vandenyje, kuris teka iš vandens maišytuvo. 

Geriamojo vandens sistemos namams

Paprasčiausias, greičiausias ir efektyviausias būdas turėti namuose tyrą ir skanų vandenį – tai įrengti geriamojo vandens sistemas. Šios sistemos ne tik pastebimai sumažina chemikalų kiekį vandenyje, bet ir pašalina purvą bei nuosėdas, organines priemaišas ir chlorą – viską, kas gali būti kenksminga bei ilgainiui kaupiasi jūsų organizme. Skirtumą pastebėsite iš karto, o jūsų šeimos nariai noriai gers vandenį net ir neversdami ar be priminimo. 

Geriamojo vandens sistemas galima lengvai pritaikyti visiems namams be išimties, todėl neverta jaudintis, kad reikės ilgai ieškoti tinkamo įrengimo. 

Tyras geriamas vanduo – visada po ranka

Jei gyvenate aktyvų gyvenimo būdą, sportuojate, daug fiziškai judate ar dirbate fizinį darbą, kurio metu per prakaitą netenkama daug skysčių, tikriausiai su savimi dažnai turite ir vandens gertuvę. Turint namuose geriamojo vandens sistemas, jums nebereikės pirkti vandens plastiko buteliuose ir juos nuolat keisti, pildyti, pirkti. Tokį pat tyrą vandenį galite turėti tiesiog namuose ir bet kada mėgautis švariu ir saugiau vandeniu, prisipildę gertuves visada jį turėti po ranka, kada tik norisi atsigaivinti, vežtis į keliones, o taip pat ir papildyti vaikų gertuves. 

Kadangi geriamojo vandens sistemos iš vandens pašalina visus nešvarumus, tokiu vandeniu galite laistyti ir savo augalus namuose bei duoti gerti gyvūnams. 

Geriamo vandens sistemų priežiūra 

Geriamojo vandens sistemas galima įsigyti įmonėse, prekiaujančiose visomis priemonėmis, skirtomis vandens kokybei užtikrinti – nuo paprasčiausių filtrų, vandens minkštinimo, nugeležinimo įrengimais ir kita technika. Šios sistemos nereikalauja didelės priežiūros, o jas įrengti ir parinkti padės specialistai. Jos neužima daug vietos ir įrengiamos gali būti tiesiai spintelėje po kriaukle kartu su nauju vandens maišytuvu. 

Įsigykite geriausią dovaną savo namams, tai padės formuoti jūsų ir jūsų šeimos naujus įpročius, kurie turi didžiausią naudą jūsų sveikatai, gerai savijautai ir energijai. Vanduo – tai mūsų gyvybės šaltinis, jis vienintelis palaiko visą mūsų kūno veikimą, todėl turime rūpintis ir vandens kokybe, ne tik kiekybe. 

Apie vandens filtrus (D.U.K) galite paskaityti šiame puslapyje: https://aquafilter.lt/d-u-k/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous post Rekuperacija ir jos teikiama nauda
Next post Į ką atsižvelgti, kad būtų išsirinktas pats geriausias veido kremas?