Verslininkai Vilniuje užuot pirkę patalpas, vis dažniau jas nuomoja. Kodėl? Jų nuomone toks sprendimas ne tik praktiškas, bet ir kur kas ekonomiškesnis. Pateikiame priežastis, kodėl ir jūs turėtumėte ne pirkti, o nuomone komercines patalpas.

Komercinių patalpų Vilniuje kaina gana brangi

Komercinės patalpos Vilniuje kainuoja labai brangiai, ypač, jei norėsite įsikurti pačiame Vilniaus centre. Tad neretai verslininkai negali sau leisti įsigyti naujas patalpas, tuo labiau, jei ką tik pradėjo verslą.

Sudėtinga rasti parduodamas komercines patalpas Vilniaus miesto centre

Neretai komercines patalpas Vilniuje galima rasti tik rajonuose, kurie yra mažiau lankomi. Deja, bet komercinės patalpos Vilniaus centre būna dažniausiai nuomojamos. Jei ir atsiranda parduodamos patalpos, tuomet neretai būna gana sudėtinga jas nupirkti, kadangi yra daug potencialių pirkėjų, todėl neretai net didinama kaina.

Nuomojant patiriamos mažesnės išlaidos, todėl daugiau galima skirti verslui

Kadangi nuomojant patalpas yra patiriamos kur kas mažesnės išlaidos, verslo plėtrai galima skirti didesnę sumą. Kuo daugiau investuojama į verslą, tuo didesnės grąžos galima tikėtis. Žinoma, jei investuojama teisingai.

Bet kada galima keisti darbo vietą

Dar viena priežastis, kodėl komercines patalpas verta ne pirkti, o nuomoti, tai faktas, kad nuomojant galima bet kada nutraukti sutartį ir keisti darbo vietą, jei to reikia.

Augant komandai, galima didinti biurą

Nepamirškite, kad komanda gali augti, jei verslas bus vykdomas sėkmingai. Tokiu atveju reikės ne tik didesnės erdvės darbo vietoms, bet ir daugiau erdvės poilsiui. Tad jei manote, kad jūsų verslas augs, vargu, ar apsimoka pirkti patalpas, nes jas vis tiek reikės greitai keisti.

Mažėjant komandai, galima mažinti biurą

Verslas ne visada būna sėkmingai. Kai verslui nesiseka, tenka su kai kuriais darbuotojais atsisveikinti. Mažinant komandą, tenka mažinti ir biurą, nes neužpildyta vieta ne tik keistai atrodo, bet ir yra visiškai nereikalinga. Tad tam tikrais atvejais norint sutaupyti, verta persikraustyti į mažesnį biurą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous post Kas atlieka skolų išieškojimo užsienyje paslaugas?
Next post Kaip pasirinkti POS monitorius?