POS sistemos sparčiai populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Nors daugelis akcentuoja, jog POS sistemų dėka darbuotojai gali greičiau dirbti, reikia pripažinti, kad jų dėka vis daugiau verslininkų apskritai atsisako darbuotojų pertekliaus ir sumažina išlaidas. POS sistemos gali leisti ne tik rasti reikiamą informaciją, bet ir apsipirkti ar net užsiregistruoti viešbutyje savarankiškai. Tad nenuostabu, jog vis daugiau verslininkų renkasi POS sistemas ir atsisveikina su nemotyvuotais darbuotojais. Norint, jog POS sistemos darbus atliktų kokybiškai, labai svarbu juos pasirinkti atidžiai ir atsižvelgiant į svarbiausius dalykus.

Atsparumas vandeniui

Anksčiau ar vėliau POS monitoriui gali tekti susidurti su vandeniu, ypač, jei jis dirba be priežiūros. Todėl pasirūpinkite, jog perkamas POS monitorius būtų atsparus vandeniui ir kitiems skysčiams.

Stovas

Dirbti su POS monitoriumi bus kur kas lengviau, jei bus stovas, kuris ne tik jį prilaikys, bet ir suteiks jam reikiamą aukštį. Todėl pasirūpinkite, kad stovas atitiktų ne tik jūsų, bet ir darbuotojų arba klientų poreikius. Tokiu būdu galėsite užtikrinti, jog jis patenkins jų lūkesčius ir nesukels nemalonumų.

Kaina

Perkant POS monitorius, labai svarbu iš karto žinoti, kokį biudžetą skirti. Jų kainos gali skirtis pagal tai, kokia kokybė, dydis ir kt. Tam tikrais atvejais naudinga iš karto sugalvoti, kokį biudžetą skirsite, kad nekiltų nesusipratimų. Nepamirškite ir to, jog galbūt reikės rinktis ir draudimą, jeigu pirksite daugiau POS monitorių ir jie bus naudojami ne darbuotojų, o klientų, kad būtų galima juos apsaugoti.

Gamintojas

Naudinga iš karto pasidomėti gamintojais, kurie siūlo POS monitorius. Kai kurie jų yra mažiau rinkoje žinomi, kadangi jų gaminiai neišsiskiria kokybe, nors ir pasižymi pigesne kaina. Tokių gaminių pirkti neverta dėl akivaizdžios priežasties – ne tik dažnai susidursite su gedimais, bet ir išlaidos bus didelės.

Kiti poreikiai

Atsižvelkite į kitus savo bei darbuotojų poreikius, tai padės jums pasirinkti POS monitorių, kuris kokybiškai dirbs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous post Priežastys, kodėl verta nuomoti komercines patalpas Vilniuje
Next post Ieškote dovanos merginai? Padovanokite rankų darbo auskarus