Kaip žinia, veido kremų yra pačių įvairiausių ir tikrai jie ne visada yra veiksmingi, o ypač tada, kai juos nesirenkame pagal tam tikrus kriterijus. Norint gauti patį geriausią rezultatą, jį reikėtų pritaikyti kaip įmanoma labiau prie jūsų veido odos. Tad šiame straipsnyje norėtume papasakoti daugiau, kaip reikėtų išsirinkti veido kremą.

Pirmasis veido kremas

Tikriausiai prieš renkantis patį tinkamiausią veido kremą, verta išsiaiškinti, nuo kokio amžiaus jį geriausia pradėti naudoti. Ar geriau jį naudoti nuo mažumės, tai yra 17-18 metų, ar geresnis variantas jais pradėti domėtis sulaukus brandaus amžiaus, kuomet oda pradeda keistis? Optimalus variantas, kada verta pradėti naudoti šią priemonę yra tada, kai įvairūs procesai pradeda lėtėti ir odai pradeda reikėti papildomų priemonių palaikyti jos tinkamą būklę. Tad geriausia, kremą pradėti ieškoti apie 25 metus. Tai yra pats palankiausias metas kada galima prisitaikyti tam tikrą kremą. Pirmasis pasirinkimas turėtų būti paprastas ir per daug neapsunkinantis veido odos, nes ji vis tiek yra jauna, jai reikia kvėpuoti ir panašiai.

Sezoniškumas

Dar vienas labai svarbus faktorius, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra metų laikai. Kadangi pas mus sezonas yra labai skirtingas ir per visus metus oro temperatūra keičiasi labai kardinaliai, todėl veido kremas turėtų būti keičiamas pagal tai. Prekybos vietose tikrai matysite skirtingus pasirinkimus ir jų bus ganėtinai daug, tad kiekvienas sau galės išsirinkti tinkamą variantą. Svarbu tik nepatingėti ir juos keisti, nes kai kas galvoja, kad tai nėra būtina ir ištisus metus naudoja tą patį variantą. Tačiau ilgainiui oda tampa lengviau pažeidžiama ir atsiranda kitos problemos, kurios gali būti išsprendžiamos gana sudėtingai. Todėl norint jų išvengti pagal pasikeičiančius sezonus turėtumėte pasikeisti ir veido kremus.

Ką dar verta žinoti apie veido kremus?

Pateikiame dar kelis patarimus, kurie leis tinkamai išsirinkti veido kremą:

  • Kiekvieno žmogaus veido oda yra skirtinga, todėl labai svarbu jį rinktis pagal veido odos tipą. O tai galima suskirstyti į tris pagrindines kategorijas, tai yra riebi, sausa ir mišri. Kiekvienai iš jų reikia skirtingų medžiagų, kad galėtų padėti tvarkytis su esamomis problemomis.
  • Skirtingi kremai – skirtingoms zonoms. Tikriausiai ne kartą esate girdėję, kad tam tikroms veido sritims yra naudojamas skirtingas kremas. Ir tai yra akių zona. Aplink jas yra labai plona ir lengvai pažeidžiama oda, todėl ja reikia rūpintis itin atsakingai ir rinktis kremą, kuris skirtas būtent tai zonai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vanduo Previous post Geriamojo vandens sistemos – naujiems įpročiams kurti
Next post Efektyviai statybai – BIM projektai