Nesvarbu, kur bepažvelgtumėte, visur atsiranda moteriškų sekso žaislų. Jų yra jūsų mėgstamiausiuose žurnaluose ir mėgstamiausiose televizijos laidose. Taip yra todėl, kad pagaliau išnyko klaidinga stigma, jog sekso žaislai skirti tik vienišiems ar beviltiškiems žmonėms. Pastaruoju metu įvyko teigiamų pokyčių kalbant apie moterų malonumą ir moterų orgazmą.

Ar normalu, kad naudojate moteriškus sekso žaislus?

Dabar daug plačiau suprantama, kad sekso žaislai nėra skirti kam nors pakeisti. Jie sukurti tam, kad suteiktų naudotojui daugiau malonumo ir padėtų pasiekti daugiau orgazmų. Ir tai labai gerai, nes nors stigma dėl šių žaisliukų gali mažėti, moterų ir vyrų orgazmo atotrūkis neatsiranda. Štai kodėl moteriški sekso žaislai yra tokie svarbūs. Sekso žaisliukų naudojimas yra visiškai normalus ir sveikas užsiėmimas, todėl neturėtų būti gėda tai daryti. Masturbacija ir orgazmas turi tiek daug naudos moterims. Nuo streso lygio mažinimo iki menstruacijų spazmų palengvinimo ir net laimingesnių – sekso žaisliukai padeda mums to pasiekti.

Moteriškų sekso žaislų tipai

Jei mėgstate stimuliuoti kokią nors kūno vietą, tikrai rasite tam skirtą sekso žaislą! Išsirinkti pirmąjį sekso žaisliuką gali būti sunku, nes galima rinktis iš daugybės skirtingų stilių, tačiau viskas priklauso nuo to, kurią kūno dalį norite stimuliuoti. Ir tai neapsiriboja tik makštimi ir klitoriu. Nors tai yra dvi populiariausios moterų sekso žaisliukų naudojimo sritys, yra įvairiausių žaisliukų, kuriuos galite išbandyti. Pateikiame trumpą sekso žaisliukų gidą, kad sužinotumėte, kokie yra geriausi moteriški sekso žaisliukai ir kaip šiuos žaisliukus galite naudoti įvairiems malonumams patirti.

Dildo

Vibratorius yra vienas populiariausių sekso žaislų moterims, o jo populiarumą lemia tai, kad jis yra labai universalus. Dildo yra nevibruojantys žaislai, naudojami įsiskverbimui ir vidiniam masažui. Jie gali būti anatominio dizaino, kad atrodytų kaip tikros varpos kopija, arba neanatominiai, visiškai nepanašūs į varpą.

Dildo būna įvairiausių formų ir dydžių. Galite įsigyti didelį dildo, mini dildo, metalinį ar stiklinį dildo, tekstūrinį dildo arba net išlenktą dildo, skirtą tiesiogiai G taškui. Nors daugeliui moterų patinka dildės, skirtos įsiskverbti į makštį ir stimuliuoti G tašką, taip pat galite įsigyti analinį dildę, kad įsiskverbtumėte į užpakaliuką ir stimuliuotumėte ten esančias nervų galūnėles.

Vibratorius

Turbūt esate girdėję, kad nė vienas miegamasis neapsieina be vibratoriaus. Na, taip yra todėl, kad šie sekso žaisliukai yra sukurti siekiant padėti jums pasiekti orgazmą, nesvarbu, ant kurios kūno dalies jį naudojate. Vibratorius – tai bet kokio sekso žaisliuko, kuris vibruodamas stimuliuoja erogenines kūno zonas, bendras terminas.

Norint išsiaiškinti, kuris yra geriausias vibratorius, iš tikrųjų reikia nustatyti, kurias kūno vietas mėgstate stimuliuoti. Yra išorinių, stimuliuojančių klitorį, ir vidinių, masažuojančių makštį ir G tašką. Jei norite išorinės ir vidinės stimuliacijos vienu metu, taip pat yra triušio vibratorius. Jis turi vibruojantį makšties kotą ir išorines ausis, kurios vibruoja prie klitorio, todėl galite gauti geriausią iš abiejų pasaulių.

Klitorio masažuoklis

Klitoriaus masažuoklis yra vienas geriausių moteriškų sekso žaislų, kuriuos galite įsigyti, kad padėtumėte moterims pasiekti orgazmą. 75 % moterų, norėdamos pasiekti orgazmą, turi stimuliuoti klitorį, ir būtent tam yra skirti šie klitorio stimuliavimo žaislai. Yra įvairių klitorio vibratorių – nuo didelių ir galingų vibratorių su lazdelėmis iki daug mažesnių vibratorių su kulkomis. Šias kulkas taip pat galima naudoti vienas arba su partneriu sekso metu, nes jos yra pakankamai mažos, kad netrukdytų.

Pastaruoju metu daugėja žaislų, kurie imituoja oralinį seksą, naudodami siurbimą ir pulsuojančias bangas aplink klitorį, o ne vien vibraciją, kad vartotojas pasiektų orgazmą. Galima rinktis iš daugybės klitorinių žaislų, o geriausias klitorinis vibratorius priklauso nuo to, kas jums patinka ir kaip norite naudoti žaislą.

Analinis kaištis

Tačiau moteriški sekso žaislai skirti ne tik vulvai ir makščiai. Per pastaruosius kelerius metus, kai sekso žaislai tapo labiau paplitę, labai išpopuliarėjo užpakaliuko kištukai. Užpakaliuko kištukai būna įvairių formų ir dydžių ir yra sukurti taip, kad sukurtų pilnatvės pojūtį išangėje. Užpakaliuko kištuką galite dėvėti masturbacijos arba partnerių žaidimų metu, kad kūnui suteiktumėte dar daugiau pojūčių, kai jūsų sfinkterio raumenys įsitempia aplink kištuką.

Daugelis žmonių taip pat naudoja užpakaliuko kaiščius, kad paruoštų savo kūną analiniam seksui. Jie naudojami raumenims atpalaiduoti ir ištempti, kad varpą ar didesnį žaislą įvesti būtų lengviau ir patogiau. Taip pat galite ieškoti vibruojančio užpakaliuko kaiščio, kad dar labiau stimuliuotumėte užpakaliuką, arba net užpakaliuko kaiščio su uodega, kad galėtumėte žaisti gyvūnų vaidmenimis arba atrodyti itin mielai.

Analiniai rutuliukai

Jei norite išbandyti analinius žaidimus, bet analinis kaištis atrodo šiek tiek bauginantis, kita galimybė – pradėti nuo analinių karoliukų rinkinio. Analiniai karoliukai – tai sujungtų rutuliukų grandinėlė, kuri prasideda nuo mažų ir palaipsniui didėja. Jie puikiai tinka pradedantiesiems, nes karoliukus reikia įstatyti tik tiek, kiek jaučiatės patogiai, ir vis tiek gausite visą nuostabią naudą.

Taip yra todėl, kad analiniai karoliukai stimuliuoja nervų galūnėles ties išangės anga. Šioje srityje yra tūkstančiai nervų galūnėlių, kur kas daugiau nei vidiniame kanale, ir būtent karoliukų įvedimas ir išvedimas teikia didžiausią malonumą. Tai dar vienas žaislas, kurį galima naudoti vienam arba su partneriu bet kokių žaidimų metu. Pabandykite lėtai nuimti karoliukus orgazmo metu arba prieš jį, nes tai gali sustiprinti jūsų orgazmą.

Kokie yra geriausi sekso žaislai pradedantiesiems?

Rasti geriausius sekso žaislus pradedantiesiems iš tikrųjų yra lengva užduotis, jei žinote, ko ieškoti. Pradėkite nuo žaislo, skirto tai sričiai, kuri, kaip žinote, jums teikia didžiulį malonumą, ir pradėkite nuo mažo. Jei žaislas per mažas, bent jau galėsite juo naudotis, o jei žaislas per didelis, gali būti sunku jį tinkamai naudoti arba apskritai naudoti. Nesvarbu, nuo kokio žaislo pradėsite, visada pirkite aukštos kokybės sekso žaislus. Tai nereiškia, kad turite pirkti patį brangiausią žaislą. Peržiūrėkite klientų atsiliepimus ir įsitikinkite, kad renkatės žaislą, kuris yra saugus kūnui ir tarnaus ilgiau nei porą kartų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous post Naudingi patarimai, kaip taupiai įrengti namus
Next post Ar saugu saulės elektrinę pirkti iš užsienio?