Vonios kambario dizaino dėliojimas gali būti sudėtinga užduotis. Norite, kad interjeras atrodytų patraukliai ir estetiškai, tačiau jis taip pat turi būti funkcionalus. Vienas iš svarbiausių veiksnių kuriant subalansuotą vonios kambario dizainą – pasirinkti tinkamus aksesuarus, kurie derėtų prie jūsų spalvinės schemos. Panagrinėkime, kaip tai padaryti.

Spalvos pasirinkimas

Pirmasis žingsnis renkantis vonios kambario aksesuarus pagal interjero spalvinę schemą – nustatyti, kokias spalvas norite naudoti. Apskritai vonios kambariuose turėtų vyrauti raminantys, prislopinti tonai, sukeliantys ramybės ir atsipalaidavimo jausmus. Populiariausi variantai – švelni mėlyna ir balta spalvos, tačiau galite eksperimentuoti ir su neutraliais atspalviais, pavyzdžiui, smėlio ar pilka, kad jaustumėtės šiuolaikiškiau. Pasirinkę spalvas, galite pradėti galvoti apie konkrečius aksesuarus, kurie derės prie jūsų spalvų paletės.

Interjero detalės ir spalvų derinimas tarpusavyje

Pavyzdžiui, jei pasirinkote mėlyną spalvą kaip vieną iš pagrindinių vonios kambario spalvų, ieškokite sieninių pakabų ar kitų dekoro detalių, kurių atspalviai būtų mėlyni, pavyzdžiui, tamsiai mėlyna ar arbatinė. Galite net rinktis šviestuvus ar veidrodžius su aukso spalvos akcentais, kad suteiktumėte erdvei kontrasto ir jos neapsunkintumėte. Kitas variantas – rinktis aksesuarus iš skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, medžio ar metalo, kurie gali padėti sujungti skirtingas spalvas ir kartu išardyti bet kokią monotoniją kambario dizaine.

Svarbiausia, nepamirškite, kad renkantis aksesuarus nereikia persistengti su raštais ir tekstūromis – mažiau visada yra geriau, kai kalbama apie dizainą. Pasirinkite vieną raštuotą aksesuarą (pvz., dušo užuolaidą) ir paprastesnius daiktus, pagamintus iš natūralių medžiagų, tokių kaip akmuo ir medis, kad sukurtumėte nesudėtingą, bet nesenstančią išvaizdą.

Kokie vonios aksesuarai yra populiariausi šiuo metu?

Šiuo metu populiariausi vonios kambario aksesuarai – tai modernūs, minimalistiniai elementai, kurie neperkrauna interjero. Dabartinės tendencijos – įrėminti meno kūriniai, pramoninio stiliaus šviestuvai ir abstrakčios skulptūros. Taip pat vis labiau populiarėja dušo kabinos, kuriose galima laikyti ir tvarkyti visus vonios kambario reikmenis.

Stabilizuoti augalai ir kaktusai keramikiniuose ar stikliniuose induose taip pat tampa vis populiaresni, norint vonios kambariui suteikti gamtos akcentą. Galiausiai nepamirškite pridėti keletą baigiamųjų akcentų – žvakės, eteriniai aliejai ir kvapnūs muilai padės sukurti patrauklią atmosferą, kuria galėsite mėgautis kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous post Ar gurmaniškas maistas kainuoja brangiau?
Next post Kodėl žmonės renkasi apsaugos paslaugas?