Perkamiausios

Information

Prietarai apie pinigus

Prietarai apie pinigus

Visi norime, kad piniginė visada būtų pilna, tačiau kartais nė nepastebime, kaip pinigai tiesiog... išgaruoja. Kartais, kada nesiseka ilgai išlaikyti pinigus, laikomasi įvairių prietarų. Vieni jais tiki, kiti – ne, tačiau sutikite, kad tikrai įdomu sužinoti, kokie prietarai yra patys populiariausi.

Šiukšlių išmetimas

Teigiama, kad nevalia išnešti šiukšles po 12 valandos – geriausia tai daryti kuo anksčiau. Priešingu atveju, pinigai tiesiog... išgaruos.

Rankinė

Kur dažniausiai dedate savo rankinę? Ant grindų? To daryti tikrai nevalia – tikima, kad  tokiu būdu pinigai iki piniginės paprasčiausiai neatkeliaus.

Atlyginimas

Pinigų turėsite ilgiau, jei atlyginimo dieną jų neleisite. Turbūt tame yra tiesos, nes liks mažiau mėnesio dienų, per kurias galima leisti pinigus.

Raudona piniginė

Tikima, kad raudonos spalvos piniginės gali padėti pritraukti pinigus. Jei raudona – viena mėgstamiausių jūsų spalvų, išbandyti tai tikrai verta.

Rankos

Pinigus reikia imti kaire, o duoti – dešine. Tokiu būdu neprarasite pinigų.

Sąskaitos

Apmokėti sąskaitas geriausia ryte, nes priešingu atveju galite netekti daug pinigų.

Loterija

Nevalia nešiotis loterijoje išloštų pinigų – geriausia juos investuoti arba įsigyti daiktus, apie kuriuos seniai svajojote. Loterijoje išloštus pinigus galima drąsiai leisti dar tą pačią dieną.

Rasti pinigai

Gatvėje radote smulkių pinigų? Neimkite jų, nes tai gali lemti finansines nesėkmes.

Dovanojama piniginė

Nedovanokite tuščios piniginės, nes tai gali prišaukti skurdą. Stenkitės nepamiršti įdėti bent smulkių kupiūrų – linkėkite kitiems finansinės laimės.

Lauro lapai

Piniginėje nevalia nešiotis nuotraukų, tačiau tikrai nesuklysite, jei į piniginę įdėsite... lauro lapų. Tikima, kad jie gali pritraukti pinigus.

Kišenės

Pinigų turėkite ne tik piniginėje, bet ir drabužių kišenėse –įsimeskite bent po vieną monetą.

Gegutė

Jei išgirsite kukuojant gegutę, pasitikrinkite, ar su savimi turite pinigų – net ir turimos smulkios monetos gali  garantuoti finansinę sėkmę.

Sapnai

Sapne regimas aukso luitas gali išpranašauti pinigingus metus.

Švilpavimas

Namuose nešvilpaukite – prašvilpsite pinigus.

Tušti buteliai

Manoma, kad ant stalo laikomi tušti buteliai gali lemti finansinį nepriteklių. Nepalikite tuščių butelių.

Nors į prietarus šiandien žiūrima su pašaipa, tačiau pripažinkite, kad kai kuriais jų tikima iki šiol. Prisipažinkite, ar perbėgus per kelią juodai katei, tikrai nenusispjaunate tris kartus?

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code