Perkamiausios

Information

Mūsų parduotuvėje siūlomos šv. Valentino dienos dovanos

Mūsų parduotuvėje siūlomos šv. Valentino dienos dovanos

Valentino diena kartais dar vadinama Meilės diena, kuri Lietuvoje yra švenčiama vasario 14 dieną. Tai – puiki proga priminti artimiems žmonėms, kaip stipriai juos mylite, ir galite pagalvoti apie dovanos įteikimą. Mūsų parduotuvėje rasite gana gausų piniginių, kosmetinių ir pirkinių maišelių pasirinkimą, tad visada bus galima nuspręsti, kokios dovanos gali geriausiai pasiteisinti. Taigi, kokias dovanas išrinkti artimiesiems?

Dovanos vyrams

Mūsų parduotuvėje galite rasti piniginių bei vizitinių kortelių dėklų. Taip pat galite rasti ir vyriškų kosmetinių – tokia dovana tikrai pravers kelionių metu. Vyriškos kosmetinės paprastai yra talpios, jos yra skirtos pakabinti ant durų ar kitoje vietoje, į kosmetines lengvai telpa įvairūs buteliukai (dušo želė, šampūnas, skutimosi priemonės, ir t.t.)

Dovanos moterims

Nauja piniginė – tai tikrai puiki dovana šv. Valentino dienos proga. Mūsų internetinėje parduotuvėje yra siūlomos labai įvairios moteriškos piniginės, tad visada galėsite išrinkti pačią tinkamiausią. Taip pat puikiu pasirinkimu gali būti įvairios kosmetinės, kurios yra skirtos kiekvienai dienai arba kelionėms. Prekių aprašymuose yra pateikta informacija, kokie yra siūlomų kosmetinių dydžiai, tad galėsite išrinkti tinkamiausias prekes. Taip pat yra siūlomi įvairūs pirkinių maišeliai, kurie tikrai pravers einant į parduotuvę, ir lengvai tilps kiekvienoje rankinėje.

Nepamirškite ir vaikų!

Dovanos vaikus tikrai visada džiugina, tad šia proga nepamirškite ir jų. Mūsų parduotuvėje siūlomos vaikiškos piniginės tikrai nudžiugins kiekvieną, ir iš gausaus prekių asortimento tikrai galėsite išrinkti labiausiai patinkančias prekes. Čia yra siūlomos piniginės mergaitėms ir berniukams, tad visada rasite tai, ko ieškote.

Jei mūsų internetinėje parduotuvėje pirksite prekių už 5 eurus ir daugiau, pasirinktas prekes pristatysime visiškai nemokamai. Prekės yra siunčiamos registruotu Lietuvos paštu, ir tuomet, kada prekės yra  išsiunčiamos, pirkėjai apie tai informuojami elektroniniu paštu – visada atsiunčiame siuntos kodą, kurį galite sekti post.lt svetainėje. Nors  dažnai yra manoma, kad šv. Valentino diena – tai įsimylėjėlių šventė, ir pasveikinti vertėtų tik savo antrąją pusę, tačiau tai tikrai puiki proga visiems mylimiems žmonėms priminti apie tai, kaip juos mylite.

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code