Perkamiausios

Information

Kokios piniginės gali pritraukti pinigus?

Kokios piniginės gali pritraukti pinigus?

Dauguma žmonių pasvajoja apie storą pinigais prikimštą piniginę, tačiau ar susimąstėte, kad tinkamai pasirinktos piniginės gali padėti pasiekti finansinę pilnatvę? Jums tereikia atkreipti dėmesį į tai, kad būtų tinkamai pasirinkta piniginė – teigiama, kad prabangiai atrodančios piniginės tikrai gali padėti pasiekti finansinę laimę.

Talpi piniginė – puikus pasirinkimas

Kuo talpesnė bus piniginė, tuo daugiau į ją tilps pinigų. Logiška. Taigi, jei norite pinigų turėti kuo daugiau, rinkitės tokią piniginę, kurioje tilptų daugiau pinigų nei esate pratę turėti. Kas žino galbūt greitu metu jūsų finansinė situacija pasikeis? Ezoterikų teigimu, jei pinigai į piniginę netelpa, vadinasi, jūs jų net nelaukiate. Geriausia rinktis tokias pinigines, į kurias lengvai tilptų banknotai ir monetos, kurios nekristų iš piniginės (visada puikiai pasiteisins sandariai užsegama piniginė).

Geriausia piniginės spalva

Taip, spalva taip pat yra labai svarbi. Kinai teigia, kad pinigus traukia Žemės ir Metalo stichijos, todėl palankiausia rinktis juodos, geltonos, aukso, sidabro, raudonos spalvos piniginės. Teigiama, kad magiškiausia yra raudonos spalvos piniginė, o tuo atveju, jei ji yra kitos spalvos, palanku į ją įdėti raudonos spalvos talismaną. Kas tai galėtų būti, nuspręskite patys. Kinai neretai perriša monetas raudonu siūlu – manoma, kad tai gali padėti pritraukti pinigus.

Kad pinigai užsibūtų ilgiau...

Stenkitės, kad jūsų piniginė būtų tvarkinga. Jokiu būdu į piniginę nedėkite sulankstytų pinigų – stenkite kupiūras ištiesinti. Nekaupkite piniginėje nereikalingų dalykų – dažnas mūsų piniginėje nešiojasi črkius, įvairias vizitines korteles, ir t.t. Daugumos šių dalykų paprasčiausiai niekada neprireikia, tad pasistenkite bent kas savaitę susitvarkyti piniginę. Ezoterikai teigia, kad pinigai į tuščią piniginę neateina, tad stenkitės joje laikyti bent vieną banknotą, kuris jums kažką reiškia – tai gali būti piniginė dovana nuo brangaus žmogaus, pirmi uždirbti pinigai naujame darbe, ir t.t. Nesinešiokite nedorai uždirbtų ar išloštų pinigų – jie gali atnešti nesėkmę.

Kada seną piniginę pakeisti nauja?

Jei matote, kad piniginė nusidėvėjo, ar joje atsirado skylių, pakeiskite ją nauja. Sena piniginė sunkiai gali privilioti pinigus, tad rūpinkitės, kad pinigų „namai“ visada būtų tvarkingi.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code