Perkamiausios

Information

Ką 2017 žada visiems Zodiako ženklams?

Ką 2017 žada visiems Zodiako ženklams?

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinams 2017 metai bus sėkmingas laikotarpis. Tai – palankus metas imtis naujų darbų, įgyvendinti senas savo svajones. Darbinėje veikloje situacija pagerės – sėkmė lydės ir dirbančius samdomą darbą, ir verslininkus. Santykiai su antrąja puse bus harmoningi, didelių nesutarimų neturėtų kilti.  Vertėtų labiau susirūpinti savo sveikata, užsiimti aktyvesniais užsiėmimais.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiams metai bus labai darbingi, ir dirbti teks tikrai nemažai. Jaučiams paprastai tai neatrodo problema, todėl visas jėgas atiduodantys darbui galės džiaugtis savo sėkme. Verslininkams gali būti gana sunkus laikotarpis, tačiau viskas tikrai įveikiama – jei tik nenuleisite rankų, jūsų piniginė tikrai papilnės. Asmeniniame gyvenime didelių pokyčių nenumatoma: jei jau turite antrąją pusę, pavyks išlaikyti darnius santykius, o jei vis dar esate vieniši, šie metai nežada naujovių.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Metai bus tikrai įsimintini. Nors teks daug dirbti, tačiau rasite laiko ir poilsiui. Tikėtina, kad rasite laiko išvykti į kelionę, gali būti, kad jums pasiseks loterijoje, ir įvairių svajonių įgyvendinimui nereikės plačiai atverti piniginės. 2017 metais nebijokite rizikuoti – didžiausia sėkmė nusišypsos tiems, kurie nebijo rizikuoti.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Tai bus augimo ir gerovės metai. Tikėtina, kad bus didelių pokyčių darbinėje veikloje, tačiau visa tai tik į naudą. Jei svarstote pradėti savarankišką veiklą, šie metai tam bus tikrai labai palankūs. Sutuoktiniai džiaugsis darniais santykiais, o vieniši Vėžiai gali sutikti sau artimą žmogų.  Vertėtų labiau pasirūpinti savo sveikata – gali tekti susidurti su tam tikrais negalavimais.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Liūtams 2017 metai bus sėkmingi. Tikėtina, kad darbdavys pagaliau sutiks pakelti atlyginimą, o  užsiimantys savarankiška veikla taip pat galės džiaugtis pastorėjusia pinigine. Šeimyninis gyvenimas taip pat džiugins, didelė tikimybė, kad sulauksite šeimos pagausėjimo. Jei esate vieniši, ateinančiais metais sutiksite širdžiai artimą žmogų.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Tai – augimo metai. Puikiai seksis siekti užsibrėžtų tikslų, ir be didelių pastangų pavyks pasiekti tai, apie ką jau seniai svajojate. Meilės srityje didelių pokyčių nežadama: vienišos Mergelės paprasčiausiai neturės laiko megzti romantiškus santykius, o poroje esančios Mergelės gali sulaukti antrosios pusės

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklių laukia dideli pokyčiai karjeros ir meilės srityje, todėl tam vertėtų nusiteikti iš anksto. Vis dėlto, viskas tik į gera – jau seniai to reikėjo. Darbo ir meilės sritys bus sėkmingos. Didelė tikimybė, kad ryšitės pakeisti darbą, o vienišos Svarstyklės pagaliau susiras antrąją pusę. Jei esate susituokę, tikėtina, kad jūsų antroji pusė jus maloniai nustebins.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Būsite kupini jėgų ir optimizmo. Jus lydės sėkmė įvairiose srityse, tad mėgaukitės šiuo laikotarpiu. Pagaliau pavyks užtikrinti finansinį stabilumą, o pokyčiai meilės srityje taip pat bus džiuginantys. Galimas ir staigus praturtėjimas, tačiau piniginė bus pilnesnė, jei pinigus leisite gerai viską apgalvoję. Palankus metas investuoti ir pasirūpinti savo ateitimi.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Metai žada dideles augimo galimybes. Nesėkmės, kurios lydėjo praėjusiais metais, pagaliau bus užmirštos, ir jūs galėsite džiaugtis tikrai sėkmingu etapu. Gausite gerų darbo pasiūlymų, santykiai poroje bus darnūs. Jei esate vieniši, tokiu atveju didelė tikimybė, kad sutiksite širdžiai mielą žmogų.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Visi 12 mėnesių Ožiaragiams bus labai sėkmingi. Verslininkų pelnas augs, ir piniginė tikrai nebus tuščia. Jei dirbate samdomą darbą, tokiu atveju labai tikėtina, kad darbdavys sutiks padidinti algą. Tai – palankus metas įgyvendinti savo sumanymus ar tęsti anksčiau pradėtus, tačiau kiek apleistus projektus. Meilėje taip pat lydės sėkmė.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Metų pradžia bus tikrai sėkminga ir įkvepianti tęsti pradėtus darbus. Tikėtina, kad pasirašysite darbo sutartį ar sudarysite kitą pelningą sandėrį. Būsite labai išradingi, todėl jus lydės sėkmė įvairiose srityse. Pagaliau ir į Vandenių duris pasibels meilė, o poroje esantiems Vandeniams žadamas ir šeimos pagausėjimas.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Nors atrodys, kad nieko nevyksta, tačiau 2017 metai bus lėta didelio progreso pradžia. Visos jūsų problemos bus palaipsniui išspręstos,  todėl metai bus gana ramūs. Meilės srityje taip pat žadama sėkmė, tačiau vertėtų nepamiršti pakankamai dėmesio skirti savo antrajai pusei.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code