Perkamiausios

Information

Piniginės priežiūra: svarbiausios taisyklės

Piniginės priežiūra: svarbiausios taisyklės

Teigiama, kad pinigus gali padėti pritraukti tik tvarkinga ir gerai atrodanti piniginė, tad visada yra svarbu pasirūpinti, kad jos priežiūra būtų tinkama. Jei tam skirsite pakankamai dėmesio, tokiu atveju galėsite būti garantuoti, kad piniginė tarnaus tikrai ilgą laiką.

Sudrėko piniginė?

Nusausinkite piniginę servetėle. Venkite rinktis tokias priemones, kurios gali greitai nusausinti piniginę (nedėkite jos ant šildytuvo, radiatoriaus, džiovinimui nenaudokite plaukų džiovintuvo, ar pan.) Jei piniginė bus džiovinama tam tikru šilumos šaltiniu, ji gali imti trūkinėti.

Kaip valyti piniginę?

Jei piniginė susipurvino, nuvalykite ją drėgna šluoste. Tam taip pat gali tikti ir kūdikiams skirtos servetėlės, tačiau venkite tokių gaminių, kurių sudėtyje yra cheminių medžiagų. Medžiaginės piniginės (pavyzdžiui, džinsinės) neretai gali būti skalbiamos rankomis ar net skalbimo mašinoje.

Peržiūrėkite piniginės turinį

Svarbu ir tai, kad piniginė nebūtų labai prikimšta. Odiniai gaminiai yra gana tamprūs, tačiau oda susitraukia ne taip greitai. Dirbtinės odos piniginės, jei yra labai prikimštos, gali imti trūkinėti, o juk to visada norima išvengti, tiesa? Rekomenduojama kartą per savaitę peržiūrėti piniginės turinį, ir tam tikrus nereikalingus daiktus išmesti. Garantuojame, kad piniginėje tikrai rasite nereikalingų čekių, kortelių, ir t.t.

Kur laikyti piniginę?

Vyrai dažniausiai nešiojasi pinigines galinėje kelnių kišenėje. Nieko nuostabaus, kad čia laikoma piniginė greičiau praranda pirminę savo išvaizdą – ji nuolat kontaktuoja su kita medžiaga, ir gali apsitrinti. Idealu, jei piniginė yra laikoma tvarkingoje rankinėje, kurioje ji nekontaktuoja su tam tikromis medžiagomis, negali sudrėkti, ir t.t.

Odinės piniginės

Odines pinigines galite atnaujinti... kokosų aliejumi. Netikite? Štai – puikus įrodymas. Atnaujinti galite ne tik pinigines, bet ir rankines ar kitus gaminius.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code