Perkamiausios

Information

Ką svarbiausia nurodyti atliekant registraciją?

Ką svarbiausia nurodyti atliekant registraciją?

Stengiamės, kad apsipirkti mūsų svetainėje būtų paprasta, ir tai neatimtų pernelyg daug jūsų brangaus laiko. Atliekant registraciją visada yra svarbu nurodyti tikslius pristatymui reikalingus duomenis, kurie gali garantuoti sėkmingą apsipirkimą. Taigi, ką svarbiausia nurodyti?

Nurodykite gavėjo vardą ir pavardę

Užsakytos piniginės, kosmetinės ir kitos prekės yra  siunčiamos registruotu Lietuvos paštu, tad svarbu nurodyti to asmens vardą ir pavardę, kuris atsiims siuntą. Siunta gali būti pristatoma tiesiai į namus ar darbovietę, tačiau laikas nėra derinamas iš anksto – siuntos dažniausiai yra nešamos ryte, o nieko neradus namuose siunta yra paliekama pašte. Jei keitėsi jūsų pavardė, nurodykite tą pavardę, kuri yra pateikta galiojančiame asmens tapatybės dokumente.

Nurodykite tikslų adresą

Stenkitės pateikti kuo tikslesnį adresą: nurodyti gyvenvietę, gatvės pavadinimą, namo numerį, jei gyvenate daugiabutyje – ir buto numerį. Taip pat visada yra svarbu nurodyti tikslų pašto kodą (jį galėsite rasti post.lt svetainėje).

Ar telefono numeris – taip pat svarbus?

Lietuvos paštas apie gautas registruotas siuntas informuoja trumpąja žinute, tad nebereikia laukti, kol pašto gausite į pašto dėžutę siuntos lapelį. Taip pat tam tikrais atvejais reikia pasitikslinti dėl adreso, tad nurodyti telefono numerį visada yra labai svarbu.

Kam reikalingas elektroninio pašto adresas?

Tikrai neverta nerimauti, kad gausite didelį naujienų srautą. Šiuo metu mes nesiunčiame jokių naujienlaiškių, o norintys juos gauti ateityje turi užsiprenumeruoti naujienas. Elektroninio pašto adresas yra reikalingas tik tam, kad galėtume atsiųsti siuntos kodą, kai užsakytos piniginės ar kitos prekės bus išsiunčiamos jūsų nurodytu adresu.

Prekes galite atsiimti pasirinktame pašto skyriuje

Jei norite užsakytas pinigines ar kitas prekes atsiimti pasirinktame pašto skyriuje, adresą nurodykite taip:

Vardas Pavardė

Iki pareikalavimo

Pašto skyriaus pavadinimas

Miestas, pašto kodas

Siuntos buvimo vietą galėsite sekti post.lt svetainėje (mes jums atsiųsime siuntos kodą).

 Stengiamės, kad prekių pristatymas būtų greitas ir patogus, tad prekės yra siunčiamos registruotu pirmenybiniu paštu. Paprastai prekių pristatymas trunka iki kelių darbo dienų, tad galite būti užtikrinti, kad ilgai laukti neteks. Jei kils klausimų, paprasčiausiai susisiekite su mumis – pasistengsime kuo greičiau atsakyti į jums kylančius klausimus.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code