Perkamiausios

Information

10 efektyvių taupymo būdų

10 efektyvių taupymo būdų

Turbūt kiekvienas mūsų norėtų turėti daugiau pinigų, tačiau kol piniginės turinys nedžiugina, svajojama apie didesnį atlyginimą ar išloštą didelę pinigų sumą. Vis dėlto, kiekvienas mūsų GALI turėti pinigų, jei tik... išmoks taupyti. Taigi, jūsų dėmesiui – 10 EFEKTYVIŲ TAUPYMO BŪDŲ.

Susidarykite pirkinių sąrašą

Jei  namuose sudarysite pirkinių sąrašą, tokiu atveju nusipirksite tai, ko jums iš tiesų reikia, ir nepirksite nereikalingų produktų. Taip pat rekomenduojama į parduotuvę eiti tuomet, kada turite visai nedaug laiko – išvengsite pagundos apžiūrėti tokias prekes, kurių jums nereikia, ir išvengsite pagundos jas įsigyti.

Ar visos išlaidos yra būtinos?

Gana dažnai galima atsisakyti tokių pirkinių, kurie tikrai nėra būtini. Pripažinkite – juk metę rūkyti tikrai galėtumėte sutaupyti?

Pietus gaminkite namuose

Nors tam reikės skirti šiek tiek laiko, tačiau tikrai galėsite sutaupyti pinigų – juk restoranuose kainos tampa vis didesnės.

Atsidarykite taupomąją sąskaitą

Tikrai nepajusite, jei per mėnesį į taupomąją sąskaitą pervesite 10 ar 20 eurų, tačiau metų pabaigoje galėsite nusipirkti stambesnį pirkinį arba tęsti taupymą – juk bankai neretai siūlo ir palūkanas.

Atidžiai rinkitės atostogų kryptį

Atostogauti užsienyje brangu? Nebūtinai. Galite rinktis tokias šalis, kuriose kainos yra mažesnės nei pas mus. Tai tikrai neištuštins jūsų piniginės, ir grįžę nejusite pinigų stygiaus.

Atraskite savo taupymo būdą

Galite į taupyklę mesti vieno euro monetas,  įvairiomis progomis artimiesiems dovanoti rankų darbo dovanas, arba... sugalvoti ką nors įdomiau. Pavyzdžiui, prieš kelerius metus Didžiojoje Britanijoje buvo atlikta apklausa, kaip žmonės taupo. Vieni išsiunčia vaikus pietauti svečiuose, kiti renka monetas nuo žemės. Ar tai efektyvu? Spręsti jums. Kiekvienas galite atrasti tinkamiausią taupymo būdą.

Naudokitės nemokamomis paslaugomis

Šiandien tikrai nestinga įvairių nemokamų renginių ar kitų paslaugų. Pasinaudokite tuo. Jei mėgstate skaityti, galite knygas imti iš bibliotekos – juk tai kainuos kur kas pigiau.

Kokybė  visada svarbiausia

Atminkite, kad taupus moka du kartus, tad stenkitės rinktis tik kokybišką produkciją. Nesivaikykite žinomų gamintojų prekinių ženklų – jie ne visada gali garantuoti geriausią kokybę.

Sąskaitas apmokėkite laiku

Skolas visada grąžinkite laiku – skaičiuojamos palūkanos kartais yra tikrai nemažos, tad stenkitės jų išvengti. Kai tik gaunate atlyginimą, pirmas dalykas, kurį turite padaryti, - tai grąžinti skolas ir apmokėti sąskaitas.

Nesivaikykite akcijų

Pripažinkite, skelbiamos akcijos gana dažnai tėra apgaulė, tad visada tikrinkite kainas, ir įsitikinkite, kad siūloma nuolaida yra reali. Deja, kartais nutinka taip, kad pardavėjai pasinaudoja klientų naivumu. Nesileiskite apgaunami.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code