Perkamiausios

Information

Piniginėje švilpauja vėjai? Metas išmokti taupyti!

Piniginėje švilpauja vėjai? Metas išmokti taupyti!

Dažnai yra teisinamasi, kad paprasčiausiai nėra iš ko taupyti, tačiau kiekvienas bent minimalias pajamas gaunantis asmuo tikrai gali imtis tam tikrų veiksmų, kad piniginė nebūtų ištuštinama pernelyg greitai. Taigi, kokių veiksmų vertėtų imtis?

Nesiskolinkite      

Stenkitės neįklimpti į skolas – nors šiandien pasiskolinti yra gana paprasta, tačiau grąžinti pasiskolintus pinigus gali būti tikrai labai sudėtinga. Stenkitės savo biudžetą planuoti taip, kad nereikėtų imti paskolos ar kredito.

Planuokite išlaidas

Skirkite šiek tiek laiko savo pajamų ir išlaidų analizei – surašykite, kokie pirkiniai jums yra būtini, ir kurių būtų galima atsisakyti. Dažnai pastebima, kad tam tikri pirkiniai yra visiškai nebūtini, tad jų atsisakius tikrai bus galima sutaupyti.

Ruošiamės į parduotuvę...

Palanku  piniginėje turėti tik tokią pinigų sumą, kurią planuojate išleisti. Susidarykite pirkinių sąrašą, ir pirkite tik tas prekes, kurias esate numatę įsigyti. Venkite spontaniškų sprendimų.

Sekite savo išlaidas

Rekomenduojama bent kelis mėnesius stebėti savo išlaidas, ir tai leis jums nuspręsti, kokie pirkiniai tikrai buvo būtini, o kurių verta atsisakyti. Tuo vadovaukitės ir apsipirkdami ateityje.

Sekite akcijas

Visada yra palanku pasidomėti, kur šiuo metu prekių galima įsigyti pigiau. Neapsiribokite vien tik viena parduotuve – jei apsipirksite tai vienoje, tai kitoje pardavimo vietoje, tikrai galėsite sutaupyti pinigų.

Po švenčių piniginė lieka tuščia?

Taip nutinka dėl to, kad mes pernelyg dažnai perkame tai, kas yra visai nebūtina. Dažnai stalas lūžta nuo įvairiausių valgių, o po švenčių neretai tenka išmesti dalį likusio maisto. Parduotuvių darbo laikas šiandien tikrai nėra trumpas, tad kartais ir mažesnis kiekis maisto gali tikrai puikiai pasiteisinti.

Pinigai juodai dienai

Kiekvienas mūsų turėtų pasiruošti tokiai dienai. Jei nesiseka tiesiog atsidėti pinigų, atsidarykite taupomąją sąskaitą, į kurią kas mėnesį perveskite kad ir nedidelę pinigų sumą. Įvairūs bankai gali pateikti tikrai puikių taupymo pasiūlymų, tad pasidomėkite, kas yra siūloma, ir atrasite geriausią sprendimą.

Šie „magiški“ septyni patarimai tikrai gali padėti jums efektyviau paskirstyti gaunamas pajamas, ir jums daugiau niekada nereikės skųstis dėl pinigų trūkumo.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code